Chodí štěstí dokola, někdy sedne na vola

Aktualizace

Aktualizace 2.8

9. prosince 2012 v 19:11 | KadetJaina
Zdravím!!!
Žiju.
Překvápko!

K věci. Už jsem tu nad tím zlomila hůl, mohli jste si toho všimnout. Ale nastaly okolnosti a já dostala strašnou chuť se sem podívat. Proč? Inu, Hunter x Hunter 2011 se pomalu přesouvá ke Greed Island arcu a premiéra HxH filmu se blíží, manga stále nevychází a já proklínám Togashiho a zároveň ho miluji. Tak jsem si tak vzpomněla, že jsem vlastně kdysi vedla tenhle blog a že mám chuť sem něco dát. Úplně nejradši bych se teda zaměřila na HxH, ale srdcovka jako srdcovka, ne?
Už tak zanedbávám i druhý blog a není vůbec času nazbyt, ale řekla jsem si, že to zkusím znovu. Ne tak akčně jako dříve, ale zkusím. Empire strikes back. Jste rádi? Zbyl vůbec někdo, kdo by mohl být rád? Moc tomu nevěřím, vždyť proč taky. Musím se podívat, jak to tu vlastně pracuje, vracím se do starého zaměstnání a už nevím, jak se to dělá. A možná potom budu mít jednoho dne náladu a napíšu nový text nebo přidám video nebo najdu nějakou zajímavost...
a třeba... třeba taky ne!

Kadet

Aktualizac 2.7

15. května 2011 v 9:29 | KadetJaina

Ne, nezbláznila jsem se, jenom jsem pobíhala po serveru a sbírala obrázky a zjistila jsem, že jich mám až moc. Přitom jsou tak krásné, tka proč se nepodělit s ostatními fanoušky, že? Sice mi tak trochu vadí, že na to tady kvajznu a nedodávám texty, ale už zase jsem najela do období, kdy mě nebaví nic psát. Nebudu slibovat, že se to spraví. Ale třeba jednou!
Mohli jste si všimnout, že přibyla nová epizoda YYHa! Musím přiznat, že Lanipator trošičku pokulhává, ale vždycky se objeví něco, co vás zaručeně pobaví. Takže se na tu dvacítku koukněte, ještě pořád to stojí za to. Možná se dozvíte i něco o fyzice a blescích.
Když už jsem zmínila znásilňování webu a rozkrádání obrázků, znamená to, že začnu oživovat pairingové galerie, aby se tam něco nacpalo. Kurama, Yusuke, Hiei a tak mají obrázků víc než dost. I ostatní postavy si svůj flek zaslouží. Takový Yomi je zanedbávaný a přitom existuje spousta krásných obrázků! Jo, jo, takže začne obrázkový odstřel, obrázkové maniaky potěší, ostatní asi ne. To víte, nemůžu napsat porovnání YYH a DragonBall, když jsem nedokázala DragonBall dokoukat. Fu fu fu...
Udržujte přízeň! Nic vám to nepřinese, ale hodně serverů se zaměřením už zkolabovalo a přestalo pracovat! HOLD OUT!
KJ

Aktualizace 2.6

29. března 2011 v 21:26 | KadetJaina
Zdravím!
Po dlouhé době vám jdu něco málo ohlásit. Ano, něco málo, protože to stojí za starou belu. Reikai je ve fázi stagnace-a-přidávání-obrázků. Vím, že to není moc, ale co se dá dělat. Měla bych o čem psát, ale bohužel mi červík v mé hlavě nedovolí přemýšlet a vrhnout se na to.
Takže zatím zůstanu u systematického zaplňování galerií. Rozšířili se mi obzory co se Pairingů a dvojic týče, takže přidám i nějaké méně známé, i když mám obrázků třebas málo. Nenechám si je pro sebe.
Dál budu přidávat soundtracky, protože po Collective songs nastoupí remixy a podobně, což by se některým nelidem mohlo líbit.
Ještě pořád chybí popisy některých dabérů a některých charakterů, vím, vím, ale jak říkám, to ten červ.
Zachovejte přízeň!
KJ

Aktualizace 2.5

9. února 2011 v 22:31 | KadetJaina
A shit happens.
Jak vidíte, stále jsem krapet zpomalená, nevím čím to je. Nedostatkem krve? Počasím? Settlerama? Ano, může být.
Ale aspoň jsem přidala japonská jména k dabérům. Aspoň k těm, co zatím mám. Všimli jste si někdy někdo, jak špatně se k ni shánějí informace. Vůbec nic, nikde. Kruciš. Jak má člověk potom pracovat, to zůstává ve hvězdách.
Takže co můžu říct. Budu sem dál házet soundtracky a obrázky a když budu schopna, tak nějaký texty. Nebude tu vše každý den, ale aspoň někdy něco. Pak budu dál pokračovat v popisování charakterů, ale všechno má svůj čas. Základní lidi tu jsou, tak co.
Tak se zatím mějte. A antrax posílejte na mail. Díky.
KJ

Aktualizace 2.4

12. ledna 2011 v 22:25 | KadetJaina
A jsem tu zas!
Jak jste si jistě všimli, tenhle týden tady bylo pusto prázdno - jinými slovy totálně mrtvo. No jo, protože i já jsem chodíví mrtvola (Yusuke by si se mnou nezadal, jsem mrtvější jak on!) Škola mě ubíjí a nemám čas. Ale k tomu, co chci říct.
Ukončila jsem vkládání Music Battle Henů. Fňuk, je mi to tak líto, že písniček není víc, ale bohužel. Teď přijdou na řadu Collective Songs, remixy a podobné zbastleniny. Ale i u těch je někdy dobrá nálada. Alb je víc než dost, takže si je budeme moct poslechnout. Taky chci začít konečně překládat písničky do češtiny -> bohužel ne u všech je text v aj, tudíž nebudu moct přeložit všechny, ačkoliv se vynasnažím. Vim, že ty překlady slibuju dlouho, ale se mnou se vážně nedá v poslední době pracovat :D.
Co se hlášek z YYH Abridged týče, tak mám první díl a druhej. Musim si najít čas opsat hlášky i z dalších, ale taky to není sranda.
Dále bych sem chtěla vrazit nějakou fanfikci. Mohla bych ji přeložit, mám pár dobrých typů, ale to by tu zase musel být čas. Proto jsem se rozhodla, že v únoru (to budu mít času dost, jsem doma) nějakou zkusím napsat a nacpat ji sem. Ale slib? NOPE!!!
Nemám víc co říct, snad jen, zůstaňte věrni, bude hůř :).
KJ

Aktualizace 2.3

3. ledna 2011 v 22:05 | KadetJaina
Čusa, čusa, čusa!
A hezký nový rok!
K zítřejšímu dni má tenhle blog 1. narozeniny, ale já nejsem s to počkat do zítra, abych to oznámila, protože mám na srdci spoustu dalších věcí. Takže, vše nejlepší.
V prvé a neposlední řadě (šibe mi z nevyspání, klid), jste si určitě ráčili všimnout, že jsem vložila hlášky z Yu Yu Hakusho Abridged, české i anglické. Bohužel tam nejsou všechny ty nejlepší (ty, co já považuju za nejlepší.) Hodlám je ještě tenhle týden dohledat, pokud bude dost času, a dát sem další várku hlášek. Mě baví a fanoušky YYHa určitě taky (že, Adiiro? :D)
Dále jsem přidala jména k dabérům a zase začnu popisovat. Věděli jste, že dabér Jina dabuje i L z Death Note? Nevěděli, co? Muhehehe. Ehm, tak se to dozvíte. Je tady víc zajímavých dabérů, takže se těšte. Spolu s tím jsem k soundtrackům přiházela odkazy na dabéry, takže tu zas dělám vysoko rychlostní silnice alias klikni a dostaneš se...
A změnila jsem ikonku. Nemohla jsem najít ve vložených žádnou se školní tématikou (a nechtělo se mi ji hledat ve složkách) tak tu máte Jina, který byl támhle, onehle, udělal pár fotek a pak se vrátil. A Kuwabarova hláška? Pobaví, proč ne?
Jistě jste si taky všimli, že to s manga charaktery myslím vážně - a to saka myslím. Brzy přijdou na řadu další, ale uvědomila jsem si, že mi z anime chybí (krom jiných) popis týmu Doktora Ichigakiho. Nemám tu M1; M2; M3 a ostatní, takže na ně taky v brzké době přijde řada. Až budu vyspatá.
To by mohlo být vše. Oslavujte narozeniny blogu, že to ten rok vydejchal (protože moje hurá akce většinou nevydržej ani týden. A tohle byla sakra hurá akce :D.)
S vraní láskou.
KJ

Aktualizace 2.2

27. prosince 2010 v 16:24 | KadetJaina
Uf, tak jsem zase tady.
Mrkáte co, dnešní aktualizace je docela brzo od tý poslední. Já vím, je to celkem mrdník, ale co se dá dělat, když mám co říct.
Hahá, vidíte? Sepsala jsem Vznik a Význam názvu a dle mého mínění se to celkem vydařilo *pyšná sama na sebe.* Aspoň se něco málo dozvíte :D. A zahrnula jsem do toho i malé bezvýznamné detaily, které mě baví. Lepší než nic, aspoň to zní zajímavě.
No, ale při tom všem jsem si uvědomila, že mám sice udělané recenze k filmům, ale nemám u nich žádné základní ifnormace, takže to budu muset do budoucna doplnit. Chjo, chjo. Ale co, vynasnažím se.
Dále jste si mohli všimnout, co jsem to udělala v menu. Joo, ikonka na týden a hláška na týden. Dobrý ne? Ikonka ožralýho Yusukeho tam je záměrně, protože tenhle týden nás čeká SILVESTR! A věřte nebo ne, Yusuke na Silvestra musí zákonitě vypadat takhle. No a hláška? Je jedna z prvních, kdy Hiei setřel Kuwabaru. Žeru ji. Je záměrně v angličtině, protože zazněla v angličtině a když bych ji přeložila, nebude mít takovej úspěch. Hlášky se budou střídat anglický, český, podle toho, jaká se zrovna bude šiknout. Tak si užijou i ti, kteří tolik anglicky neumí.
Tak, to by mohlo být vše? O manga charakterech jsem se zmiňovala už minule, tak se nebudu opakovat. Už se na ně připravuju.
No, takže konec tohohle hlášení, zas o mně chvíli neuslyšíte.
KJ

Aktualizace 2.1

25. prosince 2010 v 15:39 | KadetJaina
Tak se znovu hlásím s pravidleným hlášením. Nějaké změny? No, něco málo jo-o!
Takže v prvé řadě: Musela jsem vymazat článek "Vznik názvu." Už před měsícem jsem narazila na nějaké nesrovnalosti s tvrzením z HxH mangy. Je to poznat, ti pitomci neumí pořádně překládat (člověk nesmí věřit fanouškovským překladům.) Takže tenhle článek napíšu znovu a tentokrát snad pravdivěji -> tentokrát to vyjde a bude to dobře. To víte, jsem šikulka a všechno najdu XD.
Dále tu máme... Jo, začala jsem zaplňovat Music Battle Hen 3. Tohle CD mám nejradši z těch tří, protože tam zpívá tolik lidí! Jsou skvělí, vážně. Kdo jste tohle CD neslyšel, tak sledujte, protože tam zpívají i takový mistři jako Jin, Touya atd... A jde jim to!
Tak asi tak. No a začnu popisovat charatery z mangy, protože jich tam je ještě o kvanta víc než v anime. Manga vůbec překypuje příběhy víc než anime :).
No, to by zatm bylo tak, jak to je. Chcete něco říct? XD
Tak klidně řekněte XD.
KJ.

Aktualizace 2.0

27. listopadu 2010 v 11:45 | KadetJaina
Zdravíček přátelé a nechť vás Síla provází.
Vim vlastně co chci říct? No nic moc XD.
Takže jak jste si všimli, sepsala jsem Klišé Togashiho prací. Dalo mi to zabrat, než jsem si vzpomněla co jsem všechno věděla. A stopro jsem i nějaký drobnosti zapomněla, ale což. Uvědomila jsem si při tom ale, že pořád o Togashim mluvím, píšu a tak, ale jeho osobní článek o něm tu není! Takže v nejbližší době vám víc přiblížím autora, aby se neřeklo, že na něj kašlu - jakože očividně kašlu.
Dále jsem načala Music Battle Hen 2. Když se dívám do toho soundtracku, uvědomuju si, že jsem některý ty písničky už vkládala do jiných aleb (Sakyo Best Selection, nemýlím-li se), ale ony se tak všeobecně na albech opakují. Takže co, budu se sem dávat třeba třicetkrát, aby byla ta alba plná. Takže zase budou následovat písničky, které jste už slyšely. Ne všechny, ale budou.
Teď jsem u babičky, takže toho za víkend moc nepovkládám, leda bych něco málo našla, ale na to tu není prostor a čas - ne, vážně, je to tu celý rozbitý. Veškeré sbírky mám doma a nefunguje mi tu ani čtení znaků, takže nemůžu na pixiv.
Taky bych už chtěla přeložit nějakou další fanfiction, jenomže to s mým rozpoložením nepůjde, teď se zaměřuju na vlastní práce, takže si na ffky musíte počkat. Ale kdybyste měl někdo svou vlastní (nejlépe bez hromady OCček) tak mi nejde vědět a kdyžtak pošlete na T.Kade@seznam.cz. Ráda ji uveřejnim, když se mi bude zdát dostačující (nejsem tak hroznej kritik, ale mám ráda, když se to aspoň podobá originálu.) Předem upozorňuju, že shonen ai a yaoi sem zatím ještě nechci dávat, takže ty si schovejte ^V^.
No a to by mohlo být zatím vše, takže se mějte.
KJ

Aktualizace 1.9

21. listopadu 2010 v 22:32 | KadetJaina
Zdar a Sílu, smrtelníci! Už jsem vám dlouho nic neřekla, tak jdu na to!
Ačkoliv není o co stát, že?
Dejme tomu, že vás seznámím s tím, co hodlám dělat.
Jelikož pomalu, ale jistě dojíždím ke konci Music Battle Hen 1, bude se vzápjetí pracovat na MBH II, a věřte, že tam se to taky jen hemží skvělými songy. Radši mám ale trojku, tam zpívá zatraceně moc lidí. Krom toho je ve dvojce spousta mluvení, rozhovory s dabéry - ale nevím, jestli to bude k mání i na YouTube, takže kdo ví, jestli je vůbec kdy uslyšíte. Joo, to je ve hvězdách!
Dál, když už jsme u toho dabování. Základní čtyřku dabérů mám - jak v japu tak v aj. Ačkoliv z anglických mi chybí ještě ti, co dabovali filmy. Nikdy nepochopím myšlení amíků - proč na všechno posílají někoho jiného? Bzum, bzum na hlavu. Ale... Hodlám poshánět další dabéry (což není problém, pojo pomůže ^V^) a napsat o nich zase jen ten slabý výkus informací (jelikož se nedá stejnak nic víc sehnat.)
To by bylo toto. Pak jsem ještě neudělala screeny ze šestý epizody, ale to přijde. Přeci vás nemůžu ochudit o to, jak se nám pěkně YYH rozjíždí >:D. Odsud už ho naprosto zbožňuju. Ale k věci, než udělám šestku, chci urobit screenshoty z Poltergeist report a hodit je pod recenzi. Nebo udělám popis děje i filmu a bude schovaný pod recenzí. Ještě se rozmyslím. Stejně tak hodlám udělat screeny z filmu Golden Seal, když už ho mám. A taky bych si to stažený měla zazálohovat, protože mi v poslední době padá počítač :).
No, ještě něco co bych měla zmínit? Řekla bych, že ne.
Snad jen jedna malá egoistická poznámka.
Já dostanu k Vánocům 4 volume YYH a vy ne >:D HEČ!
Tak se mějte hezky.
KJ

Aktualizace 1.8

30. října 2010 v 15:52 | KadetJaina
Tak vás zase zdravím!
Co říkáte na to, jak jsem začala s komixama? No Need For Little Problems se mi prostě líbilo natolik, že jsem se rozhodla ho sem dát. Krom toho autorka pracuje ještě na jednom komixu, takže až bude hotový, určitě sem přijde. Ale je vidět, že nikdo nemá čas...
Dál se mi pod rukama rozrůstají galerie. Jsem spokojená, docela. Mohlo by to být lepší, ale to bych to tu zase zahltila obrázkama a texty by se ztratili úplně... Ne, že by jich bylo dost. Vadilo by vám ještě víc obrázků? Mám se o co dělit, tomu věřte!
V soundtracku mám skoro dodělané Best Selection a přijdou na řadu Music Battle Hen, které jsou celkem tři. Jsou v nich super písničky a má v nich prostor mnohem víc charakterů, než zatím zpívalo. V poslední době třeba poslouchám vstup Koto, Juri, Ruka. Holky uměj.
A taky jsem se nakrkla a začala jsem mazat a blokovat reklamy. Mám jich dost - někteří snad nedělají nic jiného, než číhají na nové články, aby něco napsali. A hlavně ti opakující se, ty nesnášim. Give me break!
Teď vás opouštím. Mějte se hezky.
KJ

Aktualizace 1.7

20. října 2010 v 22:52 | KadetJaina
A jsem tady zas s hlášením!
Jak jste si mohli všimnout, rozjíždím galerie ve velkém. Přidávám spoustu obrázků a snažím se rozpohybovat dvojce. Zjišťuju ale, že mám u některých nebezpečný nedostatek obrázků, takže ještě budu muset hledat, abych vůbec některé rubriky mohla oživit. Ale to je jedno.
Dále jsem začala přidávat krátké, nepříliš obsáhlé informace o dublérech. Zatím jsem jenom u japonských a chvíli to potrvá, ale dokopu se i k anglickým a pokusím se jich najít co nejvíc, protože u ne každé postavy je napsáno, kdo ji dabuje. To mě štve, ne, vážně!
U sountracku jsem se taky dostala už docela daleko! Sakyou Best Selection je skvělý album plné skvělých songů, mám ho ráda. Co se překladů písniček do češtiny týče, hodlám s tím v nejbližší době začít a bude na to speciální rubrika, buď v infu nebo někde v poznámce u soundtracků, to se ještě ukáže.
U epizod musím udělat screeny 5. epizody, abych ji vůbec mohla začít popisovat. Ale už mám stažené všechny YYH díly a Poltergeist report, takže jsem skoro v plusu. Už zbývá jen YYH: The Movie, který se stahuje zatraceně pomalu, protože na celé planetě Zemi je jenom jeden seed, který navíc nezapíná Torrenty nebo co. Ale už se i tady blíží stahování ke konci, takže do budoucna přihodím i screeny z filmu, nejspíš k recenzi nebo jeho popisu co znetvořím.
Co se postav týče, ještě nejsou všechny, ale budu je přidávat už hodně málo - nejčastěji podle toho, jak je uvidím v jakém díle a tím si je připomenu. Taky chybí postavy z mangy, ale na ty si budu muset udělat sakra čas, abych je sem dala. Ale tak nějaký základ už máme, ne? To zatím stačí.
To by snad mohlo být vše do mého žvanění. Tak příjemný zbytek... života :).
KJ

Aktualizace 1.6

30. září 2010 v 11:07 | KadetJaina
Zdravíím!
Jsem to pracovitá duše co? Dneska jsem zůstala viset doma, tak sem trochu zapracovala. Hej, slyšeli jste někdy anglickej dabing seriálu? Ty hlasy nejsou tak dobrý jako japonský, ale oblíbila jsem si je... Ale film teda pořádně překopali, dali jiný dabléry a všechno šlo do háje! Idioti!
Ups, o tom jsem mluvit nechtěla. Co sem to...
Jooo, už vim!
Krom toho, že jsem šikovná, dělám screeny a popisuju epizody, tak jsem se vrátila k YYHA a popsala jsem 3. a 4. epizodu. Není to nic valnýho, ale někdy sem musela další díly udělat, ne? Zbytek budu dělat nevím kdy, jsem tááák zaneprázdněný člověk (ironie).
Dobře, co dál chystám zde na reikai? Dejme tomu, že krom popisů epizod a soundtracku chci taky konečně zprovoznit všechny galerie. Heh, to bude ještě mazec. A taky chci přidat dubléry různých států a překlady k písničkám ze sountracku do češtiny. Budu na to muset asi udělat nějakou spešl rubriku. Damn XD.
Tak jo, je se na co těšit. Tak se zatím mějte famfárově a ahoj!
KJ

Aktualizace 1.5

21. září 2010 v 22:43 | KadetJaina
Vidíte to, vidíte to, vidíte?? Jsem geniální XD.
Už od ledna tu byl ten starej fanart, pořád se na něj dobře koukalo (zrovna ten se mi nikdy neokouká) ale chtělo to změnu. A jelikož jsem na tom s děláním designů asi tak jako se znalostí Naruta, tak to je stále jen jednoduše uděláno tak, aby byl v záhlaví pouze obrázek XD.
A taky mi to dalo, než jsem splašila obrázek, kterej se nebude moc tlouct a bude splývat - protože upravovat neumim a abych předělala barvy blogu, na to si netroufám XD.
Takže design je změněnej.
A jak jste si všimli, začala jsem makat, i když mě to po večerech ani trochu nebaví, ale přece to tu nenechám umřít. Už mám hotové screeny z druhé epizody (405 screenu a teď vybrat ty dobré a zmenšit číslo na 30 XD), takže v nejbližší době bude popis druhé epizody.
Ale ne zítra, zítra jdu do divadla :).
Tak se zatím mějte a díky.
KJ

Aktualizace 1.4

15. září 2010 v 21:37 | KadetJaina
Tak a je to tady, další drsné hlášení! Jupí!
Čím začít. No, nejdřív se podívejte vlevo (to je ta ruka, ve které držíte vidličku!). Tak, kdo si všiml, zvedněte ruku? Anoo! Menu je A-BE-CE-DNĚ! Konečně jsem se k tomu dokopala! HURÁ! Sice mi to udělalo mrdník v rubrikách a bude chvíli trvat, než si zvyknu, jak je tam mám popřehazovaný, ale to nevadí.
Další změna, které jste si mohli všimnout. Když si rozkliknete jakoukoliv položku v menu, objeví se vám rovnou články dané rubriky. Jéé, to je bezva, že jo? Já si to taky myslím ^V^. Zatím jsem nenarazila na žádný problém (ale on se vyskytne, dřív nebo později).
Tak a dále...
Začala jsem vkládat soundtrack, jak jste si všimli. Bude ho požehnaně, protože ho YYH má požehnaně. Právě teď mi hraje Yasei no Kaze (Wild Wind) a hrozně mě to baví. Takže soundtrack se bude postupně přidávat, dokud bude co.
A dál se mi stahuje YYH, takže až ho budu mít dotahovaný a zjistím, že je všechno v pořádku, začnu dělat screeny... A s těmi screeny příjde na řadu popis epizod. Přeju si pevné nervy! XD.
Vím, že ještě nemám hotové postavy, ale to se bude dál zaplňovat i s tím, jak budu čučet na díly a připomenu si "Who the hell is this guy?"
Tak se zatím mějte famfárově.
Vaše YYH freak Kadet!

Aktualizace 1.3

3. srpna 2010 v 21:34 | KadetJaina
Zdravíčko!
Jak vidíte, pokračuju pořád stejným stylem jako jsem doteď pokračovala. A taky tak pokračovat budu :). Čím déle tu totiž charakterizuju a sem tam popisuju nějaké místo, tím častěji nacházím chibi ^V^. Tak například před chvílí. Jak jsem mohla k Inmakimu napsat, že není jasné, jestli žije? Vždyť spolu s Miyuki a Gokumonkim předávali zprávu Genkai! Ano, tenhle fial jsem u něj odstranila.
Proto se musím snažit dál. Je ještě spousta postav, keré jsem nepopsala. Taky spousta míst. A když dělám jednu věc denně, tak se všechno hrozně protáhne. A nechci tu to zahlcovat obrázky, protože to je někdy k vzteku... I když jich mám na skladě hodně... Pokud by vám nevadili, klidně je sem dám, klidně si řekněte.
No, jdu si číst. Bb.
KJ

Aktualizace 1.2

25. července 2010 v 21:03 | KadetJaina
Ták, aktuálka, spěšná, rychlá, zbytečná, ale je!
Takže začneme blogem. Nic jsem neudělala! Ne, blbost, to bych sem nepsala, není-liž pravda? Takže, jenom jsem poupravila článek z posledních dnů o Energii Ki, protože jsem totálně zapomněla na jednu velmi důležitou energii, kterou vlastnil náš kámoš Sensui. Jak jsem na to mohla zapomenout!? No, jednoduše, zapomínám furt a na všechno. U spousty charakteristik mám těžký nedostatky, ale to se časem dopiluje.
Tak a co jsem to... jo... Od 28.7. do 2.8. jsem v kšá na Advíku a NEVÍM, jestli něco přednstavím. Vynasnažím se, ale nějak nemám náladu. Bratříček mi na ni nepřidává ;). Ale abych se vrátila, po Advíku začnu makat, to jsem slibovala už i na CW, takže doufám, že mi věříte. Já bych si už ani za mák nevěřila.
Tak dobře, jdu (snad) ještě něco málo urobit, ale kdo ví, jak to dopadne?
KJ

Aktualizace 1.1

18. července 2010 v 20:40 | KadetJaina
Ták, nic valnýho, ale jsem zpátky doma, takže tu očividně začne něco přibívat - krom času co budu na Advíku, samozřejmě XD.
Nic jsem zatím neudělala, jenom jsem přidala ke Kazemarovi jeho "práci v normálním životě." Což jsem pozapomněla při dělání jeho charakterizaci. Takže asi tak... Víc nemám co říct, tohle je mrtě krátká aktualizace, ale nedá se nic dělat. Teď se pokusím začít přidávat i jiné popisy než jen charaktery. Třeba inventář a podobně. Takže snad...
KadetJaina

Aktualizace 1.0

2. července 2010 v 11:27 | KadetJaina
Tak a je to tu. Dneska odjíždím pápá, takže o mně až do 17.7. neuslyšíte. Samozřejmě jsem přednastavila nějaké články, takže to tu nelehne popelem, ale není to nic úžasného. Máme tu jen dvě charakteristiky - Yakumo a Tarukane Gonzo, dále popis postav z Yu Yu Hakusho Abridged. No a obrázky. Většinou se budou zveřejňovat věci obden, ale zkusím ještě něco vecpat, aby se neřeklo. Odjíždím už ale za pár hodin, takže pešek.
Jinak jsem přidala popis epizod YYHA, jenom k první a druhé. Zbytek dodělám až někdy co se vrátím. Ale pravdou je, že se může stát, že budu většinu července v háji, to by se potom na blogu po sedmnáctým moc nedělo.
Takže, toť asi vše, co jsem chtěla říct. Tak se tu zatím mějte.
KadetJaina

Aktualizace 0.9

3. června 2010 v 16:54 | KadetJaina
Jistě jste si ráčili všimnout, že nijak extrémě nepracuju. Je to tím, že je konec roku je příšerná záležitost, člověk musí dělat tolik neodkladných, otravných a pitomých věcí! Takže nemám čas psát moc charakterizací, popisků a podobých věcí, které jsem myslela, že udělám. A že toho mám ještě hodně moc co dělat. Tak jsem se rozhodla, že když už nezvládám psát, tak aspoň zprovozním galerie. Takže následující... týden? Jo, dám si týden. Následující týden tu bude naprostý výbuch obrázků, bude to všude samej obrázek, takže pokud vás nezajímají, tak sem nechoďte, ale já alespoň vyplýtvám své galerie, které se i zase nafukují.
Mimochodem, animace jednotlivců, které jsou v jejich galeriích jdu přesunout do Animací, protože mi přijde, že je to moc proházené a poschovávané všude možně.
Tak se zatím mějte, jdu prohazovat. A potom asi už začnu s útokem obrázků.
KadetJaina

Aktualizace 0.8

11. dubna 2010 v 13:12 | KadetJaina
Ták, jistě jste si všimli mé nepřítomnosti, ale za to nemůžu, měla jsem tak trochu jinou práci, o které se můžete dočíst na crazyworldu, nebudu to tady s tím zahlcovat...
Upravila jsem ony informace u Sasugy/Kotei - díky Horo, díl s ní jsem viděla jen dvakrát a neuvízla mi v pamětí XD. Takže jsem změnila jméno a přidala ještě jednu větičku k celkové charakteristice. Teď se to zdá kratší XD.
Následně zjišťuji, že jsem líná přepsat jednu přeloženou fanfiction, je docela dlouhá a asi ji udělám, až budu mít čas. Do té doby se pokusím přeložit něco kratšího, hrozně se mi líbila jedna trhlá fanfiction, vim kde jí najdu, ale nepamatuju si název webu. Ale věřte mi, že až ji zveřejním, tak se umlátíte smíchy. Ale nejdřív ji musim přeložit.
Tak, večer se sem pokusím něco dát, ale nic neslibuju, zítra vstávám hooodně brzo ráno a asi půjdu spát brzy.
Tak zatím.
KadetJaina

Aktualizace 0.7

4. dubna 2010 v 21:55 | KadetJaina
Okey, tomuhle se nijak extrémě nedá říkat aktualizace, protože jsem po dobu mého pobytu nic neaktualizovala. Jen jsem chtěla ohlásit nějaké zprávičky o tom, co tu vlastně s těma obrázkama tvořim! Pokoušim se totiž dát nějak dohromady galerie k postavám, proto třeba nepřidávám oblíbeného Kuramu a tak dále, protože se u každýho pokouším mít v galérce aspoň dva články, aby se dalo "z čeho vybírat"... Až budu mít galérky v rozumnym chodu, budu přídávat i víc oblíbený lidičky a víc skupinovek, čestný Kadetovský.
Následně jsem objevila takový malý ošklivý pokládek ve formě hentai, ne že bych to sem hodlala dát, nechci, aby mi tenhle blog zrušili ^V^. Ale pokud by někoho zajímalo, kde splašit, jsem schopna vám nacpat odkaz XD. Není jich moc, ale něco tam prostě je, no... Ale povídám, jen pro zájemce XD.
Tak, snad vás nepohoršila nečinnost posledních pár dní, měla jsem co dělat doma, práce, práce... Ale nějak se srovnám, slibuju.
Tak zatím!
KJ

Aktualizace 0.6

29. března 2010 v 22:09 | KadetJaina
Po delší době aktualizace... Neměla jsem moc co opravovat, tak jdu jen ohlásit některé změny, i když jich není moc... Tomu věřte XD.
Tak první, když začal konečně blog poslouchat, tak jsem opravila řádkování ve fanfiction Až budu pryč. Konečně to má nějakou podobu a dá se to číst mnohem lépe než předtím... To je jedině dobře XD.
Dále jsem prolézala mangu kvůli informacím o Kekkai a našla jsem takový malý nedostatek u chlapců Kida a Kaita a to jejich věk, takže byl s konečnou platností upraven a měl by být dobře. Předtím jsem ho jenom odhadovala, protože jsem nebyla s to ho nikde najít... No jo, chybička se vloudí, jen si nemyslete, že jich potom nenajdu víc, protože jsem stále jen ubohoučký amatér, co o YYH ale vůbec nic neví! XD.
Tak, to by snad k aktuálce stačilo, aspoň doufám, že jsem nic nepozapomněla. Kdyby kdokoliv narazil na něco, co je špatně, dejte vědět a já to opravím - budu jen ráda, že se někdo ozve.
Díky. KJ

Aktualizace 0.5

7. února 2010 v 21:50 | KadetJaina
Tak, není toho moc co říct, ale přeci. Tak začnu...
Rozhodila jsem sítě po fanfikcích a našla jsem pár docela slušných, takže bych do konce února mohla zplácat rozcestník fanfikcí a tak by se tu konečně dalo něco číst.
Dále jsem k oblíbeným položkám přidala stránku http://bleach.over.cz/, kterou možná znáte. Tam můžete sledovat YYH online a dokonce i stahovat, jenom nevěřím, že to vydrží moc dlouho, kvůli autorským právům.
Taky jsem konečně přidala text pod video s názvem Gong, chvíli mi trvalo, než jsem ho našla.
Jinak se snažím denně udělat aspoň jednu charakteristiku a postupně dávám dokupy galerie, tak doufám, že zatím vládne spokojenost mezi čtenáři...
To je snad vše a uvidim, jak to bude vypadat dál... Tak huj

Aktualizace 0.4

24. ledna 2010 v 20:50 | KadetJaina
Další aktuálka, ste nečekali, co?
Tak, jak jste si jistě ráčili všimnout, udělala jsem rozcestník ve skupinovkách. Ještě tam na nic není odkaz, ale to se časem spraví. Rozhodně to tu obrázkama zahltim, ale ještě to chce pořád popisy postav.
Potom, chystám se sem dát mangu, ale bude jen v angličtině. Kdyby se někdo odhodlal ji začít překládat, dejte mi vědět, ju? Docela by se to šiklo, jinak si slabí angličtináři moc nepočtou.
Dále, k videím přibyla rubrika střípky, tam budu dávat kusy z anime, které se najdou na youtube. Celé anime se blbě shání, ale tyhle kousky (ať v japu, aj nebo v jiném jazyce) se najít dají.
Tak, potom jsem ke Keiko přidala oblíbenou barvu, aspoň nějaká úprava u postavy za poslední dobu, i když věřím, že jich bude víc.
Fanfiction se taky chystají, ale zatím se zaměřuju na jiné věci. Pokusim se tam udělat rozcestník trochu jinak (haha, to to dopadne).
To je zatím vše, určitě jsem na něco zapomněla, ale to nevadí... Tak zdar...
 
 

Reklama