Chodí štěstí dokola, někdy sedne na vola

Zeptejte se svého hrdiny

31. ledna 2012 v 20:17 | KadetJaina |  Zajímavé stránky
Se vznikem Tumblr se rozjela spousta blogerů, kteří začali odpovídat na otázky ve formě oblíbených postav. Ač v angličtině nebylo ušetřeno ani YYH. Upřímně jim nic není svaté a já vám je představím.


Na tomto Tumblr se můžete zeptat na cokoliv chcete a to jakékoliv postavy. Autorka má ráda hloupé otázky, otázky na zasmání a ještě raději na ně odpovídá. Odpovědi jsou obrázkové a i když jedna odpověď trvá zhruba deset minut na nakreslení, neubírá jim to na kvalitě a vtipnosti. Tento Tumblr doporučuju i kdybyste se nechtěli na nic zeptat. Pročtení stojí za to a o svých oblíbených postavách se dozvíte samé lepší.


Druhý tumblr v pořadí, kde se můžete ptát na cokoliv našeho oblíbeného poletuchy Jina. Rád vám na cokoliv odpoví, ale čas od času mu není rozumět, nezapomeňte, že hrozně mele. Jeho odpovědi jsou také obrázkové, občas hezky vybarvené, občas jen tak odfláklé, ale přesto je veselé ho sledovat.


Poslední v řadě ask tumblrů, i když by se jistě nějaký další dal dohledat. Tady se můžete zeptat na cokoliv staršího Togura, ale předem varuji, že je to jen pro silné nátury a povahy, protože starší Toguro, jak víme, je násilnický, úchylný psychopat, kterému není nic svaté a s radostí to dává najevo. Sama jsem byla dost statečná, abych se ho na pár otázek zeptala a některé odpovědi byly lehce... nechutné.


Jistě by se našly další tumblry, ale nevím o nich a dohledávat je by bylo na dlouhé brdo. Když se posnažíte, určitě si nějaké najdete. Ask the YYH crew je dle mého názoru stejně nejlepší, i když odpovědi chodí pomalu, protože má autorka stále plno.
Statečný nechť vstoupí, zbytek, ať radši nechá být.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama