Chodí štěstí dokola, někdy sedne na vola

Leden 2012

Zeptejte se svého hrdiny

31. ledna 2012 v 20:17 | KadetJaina |  Zajímavé stránky
Se vznikem Tumblr se rozjela spousta blogerů, kteří začali odpovídat na otázky ve formě oblíbených postav. Ač v angličtině nebylo ušetřeno ani YYH. Upřímně jim nic není svaté a já vám je představím.


Na tomto Tumblr se můžete zeptat na cokoliv chcete a to jakékoliv postavy. Autorka má ráda hloupé otázky, otázky na zasmání a ještě raději na ně odpovídá. Odpovědi jsou obrázkové a i když jedna odpověď trvá zhruba deset minut na nakreslení, neubírá jim to na kvalitě a vtipnosti. Tento Tumblr doporučuju i kdybyste se nechtěli na nic zeptat. Pročtení stojí za to a o svých oblíbených postavách se dozvíte samé lepší.


Druhý tumblr v pořadí, kde se můžete ptát na cokoliv našeho oblíbeného poletuchy Jina. Rád vám na cokoliv odpoví, ale čas od času mu není rozumět, nezapomeňte, že hrozně mele. Jeho odpovědi jsou také obrázkové, občas hezky vybarvené, občas jen tak odfláklé, ale přesto je veselé ho sledovat.


Poslední v řadě ask tumblrů, i když by se jistě nějaký další dal dohledat. Tady se můžete zeptat na cokoliv staršího Togura, ale předem varuji, že je to jen pro silné nátury a povahy, protože starší Toguro, jak víme, je násilnický, úchylný psychopat, kterému není nic svaté a s radostí to dává najevo. Sama jsem byla dost statečná, abych se ho na pár otázek zeptala a některé odpovědi byly lehce... nechutné.


Jistě by se našly další tumblry, ale nevím o nich a dohledávat je by bylo na dlouhé brdo. Když se posnažíte, určitě si nějaké najdete. Ask the YYH crew je dle mého názoru stejně nejlepší, i když odpovědi chodí pomalu, protože má autorka stále plno.
Statečný nechť vstoupí, zbytek, ať radši nechá být.


Narozeniny některých charakterů

31. ledna 2012 v 20:02 | KadetJaina |  Ostatní psavé
V posledním volume mangy Hunter x Hunter se objevily informace o datumu narození postav YYH. Co se YYH týče, nikdy nebylo řečeno, kdy má jaká postava narozeniny (až na Keiko, u které bylo datum anrození 31. ledna, což Togashi teď dodatečně změnil - asi si to nepamatuje, nebo co?) Takže odteď můžete slavit narozeniny svých oblíbených postav, i když tu opravdu nejsou všechny. Zda se budeme moct těšit na další, není jisté, i když by to nebylo špatné.


Hlavní postavy
Yusuke: 26. března
Kazuma Kuwabara: 27. února
Kurama: 29. prosince
Hiei: 21. listopadu

Vedlejší:
Keiko: 24. srpna (původně 31. ledna
Koenma: 20. října
Botan: 11. července
Shizuru: 7. ledna
Genki: 30. ledna
George: 4. června
Yukina: 21. listopadu (stejné jako Hiei)

Ostatní
Mukuro: 28. května
Yomi: 13. září
Shigure: 1. května
Sensui: 6. června
Hagiri: 3. prosince
Kamiya: 20. srpna
Mitarai: 10. února
Amanuma: 7. července

Spojenci
Asato Kido: 12. dubna
Yu Kaito: 1. června
Mitsunari Yanagisawa: 1. prosince