Chodí štěstí dokola, někdy sedne na vola

Aktualizac 2.7

15. května 2011 v 9:29 | KadetJaina |  Aktualizace

Ne, nezbláznila jsem se, jenom jsem pobíhala po serveru a sbírala obrázky a zjistila jsem, že jich mám až moc. Přitom jsou tak krásné, tka proč se nepodělit s ostatními fanoušky, že? Sice mi tak trochu vadí, že na to tady kvajznu a nedodávám texty, ale už zase jsem najela do období, kdy mě nebaví nic psát. Nebudu slibovat, že se to spraví. Ale třeba jednou!
Mohli jste si všimnout, že přibyla nová epizoda YYHa! Musím přiznat, že Lanipator trošičku pokulhává, ale vždycky se objeví něco, co vás zaručeně pobaví. Takže se na tu dvacítku koukněte, ještě pořád to stojí za to. Možná se dozvíte i něco o fyzice a blescích.
Když už jsem zmínila znásilňování webu a rozkrádání obrázků, znamená to, že začnu oživovat pairingové galerie, aby se tam něco nacpalo. Kurama, Yusuke, Hiei a tak mají obrázků víc než dost. I ostatní postavy si svůj flek zaslouží. Takový Yomi je zanedbávaný a přitom existuje spousta krásných obrázků! Jo, jo, takže začne obrázkový odstřel, obrázkové maniaky potěší, ostatní asi ne. To víte, nemůžu napsat porovnání YYH a DragonBall, když jsem nedokázala DragonBall dokoukat. Fu fu fu...
Udržujte přízeň! Nic vám to nepřinese, ale hodně serverů se zaměřením už zkolabovalo a přestalo pracovat! HOLD OUT!
KJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co bys chtěl/a být?

Člověk 15.9% (17)
Démon 70.1% (75)
Obyvatel Reikai 14% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama