Chodí štěstí dokola, někdy sedne na vola

Yusuke Urameshi

6. ledna 2010 v 9:10 | KadetJaina |  Yusuke Urameshi


Jméno: Urameshi Yusuke (浦飯 幽助)
Věk: 14 let
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Hnědá
Výška: 173 cm
Váha: 65.3 kg

Nejdřív biju, a pak se ptám!
Yusuke je prostě vyvrhel. Chodí za školu, kde může se pere, kouří, pije, hraje hry. Spolužáci se ho bojí a učitelé se snaží, aby ho vyhodili ze školy a nejlépe zavřeli, až zčerná. Jenomže Yusuke není tak špatný, jak se na první pohled zdá. Když se vrhne pod kola auta, aby zachránil malého chlapce, tak tu bude něco špatně v mínění jeho okolí.
Je stále naštvaný, ale není bezohledný. Když vidí, že je někdo v maléru, vyrazí mu na pomoc. I když si za to někdy účtuje nějaký ten drobák. Je hodně vázaný na své přátele a nenechá nikoho, aby jim ubližoval. Je taky perverzní, ale který kluk v jeho věku není? Stále zvedá sukni své nejlepší kamarádce Keiko, která mu za to vždycky ubalí dobře mířenou facku. Je neuvěřitelné dítě štěstěny, protože náhody, které ho provázejí, mu věčně zachraňují život. Je, je, je. Yusuke je spousta věcí a má spoustu zajímavých vlastností, hlavně dělat si legraci z každé hlouposti a rvát se s Kuwabarou. Má smysl pro čest, ale je taky vychytralý, co se zdrhaní z obchodů s oblečením a školy týče. Nejraději se fláká na střeše školy, kde spí.
Navíc je strašně těžké ho zmlátit, protože je tvrdohlavý - doslova. Nemáte šanci mu cokoliv zlomit, nebo mu prorazit lebku, nic. Má silnou tělesnou schránku a vydrží víc než kdokoliv jiný.

Galerie ♣ Spoiler ♣ klídek, přidáme :P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Yusuke?

Mám ho rád/a 75.4% (49)
Nemám ho rád/a 16.9% (11)
Zabít!! 7.7% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama