Chodí štěstí dokola, někdy sedne na vola

Reikai

5. ledna 2010 v 11:26 | KadetJaina |  Popisy světů
Reikai
Svět duchů, kde vládne velký král Enma, který rozhoduje o tom, co se stane s duší zemřelého člověka nebo démona - jestli půjde do nebe nebo do pekla. Ve skutečnosti ho ale zastupuje jeho syn Enma Junior - Koenma, který má na starost Ningenkai a část Makai.
Reikai je zaplněno ogry, kteří hojně pomáhají Koenmovi v papírování, a smrtkami - shinigami neboli průvodci mrtvých. Jsou to vždy mladé dívky, které poletují na pádle a odvádějí duše zemřelých na onen svět. V Reikai najdete i lidi s obrovskou duševní silou, kteří patří do speciálních jednotek světa duchů a jsou nasazovány pouze tehdy, když se vyskytne opravdu velký problém - např. když byla prolomena bariéra Kekkai.
Reikai je jedno velké území, kde stojí palác a v jeho okolí se vznáší mraky. Najdete tu řeku Styx, na jejíž druhé straně bude pravděpodobně peklo, ale jsou tu i jiná místa, kam se dá zajet na krásnou dovolenou - písečné pláže, sluníčko, pohoda. Následně je tu tisíce a tisíce cest, a každá duše se po nich vydává dle svého nejlepšího mínění. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

V jakém světě bys chtěl/a žít?

Ningenkai - Svět lidí 13.5% (18)
Makai - Zásvětí 68.4% (91)
Reikai - Svět duchů 11.3% (15)
Meikai - Podsvětí 6.8% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama